Bayside European Junior Tour Stage 1 - Mt Pinniger Hill Climb Provisional
1 | Alistair FORSYTH (Ballarat / Sebastopol CC) | Junior Men 17 A | ||||
2 | Zac ROBINSON (Blackburn CC) | Junior Men 17 A | ||||
3 | William VERHOEF (Port Fairy CC) | Junior Men 17 A | ||||
4 | Caleb MCKENZIE (Launceston City CC) | Junior Men 17 A | ||||
5 | Ryan WAIN (Geelong CC) | Junior Men 17 A | ||||
6 | Tom DURRAND (Blackburn CC) | Junior Men 17 A | ||||
7 | Lachlan STEWART (Alpine CC) | Junior Men 17 A | ||||
8 | Daniel NIXON (Castlemaine CC) | Junior Men 17 A | ||||
9 | Oscar WATSON (Blackburn CC) | Junior Men 17 A | ||||
10 | Lucas FITZGERALD (Brunswick CC) | Junior Men 17 A | ||||
11 | George GRIFFITHS (Echuca/Moama CC) | Junior Men 17 A | ||||
12 | Ollie JIROVEC (Brunswick CC) | Junior Men 17 A | ||||
13 | William BROWN (Port Adelaide CC) | Junior Men 17 A | ||||
14 | Maxx NUSPAN (Bendigo & District CC) | Junior Men 17 A | ||||
15 | Gus CHALLIS (Launceston City CC) | Junior Men 17 A | ||||
16 | Angus CORBETT (Norwood CC) | Junior Men 17 A | ||||
17 | Flynn KESTLE (Blackburn CC) | Junior Men 17 A | ||||
18 | Riley BOYD (Brunswick CC) | Junior Men 17 A | ||||
19 | Sebastian FREER (Bendigo & District CC) | Junior Men 17 A | ||||
20 | Luca LANCASTER (Shepparton CC) | Junior Men 17 A | ||||
21 | Hayden VIMPANI (Blackburn CC) | Junior Men 17 A | ||||
22 | Fraser OERTEL (Adelaide MTBC) | Junior Men 17 A | ||||
23 | Aziz KIRMIZI (Brunswick CC) | Junior Boy 11 | ||||
24 | Asher BROWN (Carnegie Caulfield CC) | Junior Boy 11 | ||||
25 | Toby HANGER (Preston CC) | Junior Boy 11 | ||||
26 | Bulat KHALILOV (Carnegie Caulfield CC) | Junior Boy 11 | ||||
27 | Paige SQUIRE (Norwood CC) | Junior Women 17 A | ||||
28 | Billie RUSSELL (Brunswick CC) | Junior Women 17 A | ||||
29 | Zoe JACKSON (Blackburn CC) | Junior Women 17 A | ||||
30 | Elsie APPS (Goulburn CC) | Junior Women 17 A | ||||
31 | Madeleine DOUGLAS (Bendigo & District CC) | Junior Women 17 A | ||||
32 | Darcy HENWOOD (Canberra CC) | Junior Women 17 A | ||||
33 | Alanah LAKE (Blackburn CC) | Junior Women 17 A | ||||
34 | Grace GRAAFSMA (Warragul CC) | Junior Women 17 A | ||||
35 | Lavinia WARD (Blackburn CC) | Junior Women 17 A | ||||
36 | Rose EDMISTON (Carnegie Caulfield CC) | Junior Women 17 A | ||||
37 | Vegas HENRY (Carnegie Caulfield CC) | Junior Women 17 A | ||||
38 | Jack PANOZZO (Carnegie Caulfield CC) | Junior Men 15 A | ||||
39 | Omer KIRMIZI (Brunswick CC) | Junior Men 15 A | ||||
40 | Maximus MOORE (Brunswick CC) | Junior Men 15 A | ||||
41 | Archie MARTIN (Carnegie Caulfield CC) | Junior Men 15 A | ||||
42 | Ewan BROWN (Carnegie Caulfield CC) | Junior Men 15 A | ||||
43 | Benjamin NOONAN (Hawthorn CC) | Junior Men 15 A | ||||
44 | Lachlan ERMERT (Blackburn CC) | Junior Men 15 A | ||||
45 | Jett PETZ (Norwood CC) | Junior Men 15 A | ||||
46 | Joseph NATOLI (Blackburn CC) | Junior Men 15 A | ||||
47 | Nicholas LOWRIE (Blackburn CC) | Junior Men 15 A | ||||
48 | James TAYLOR (Warrandyte MTBC) | Junior Men 15 A | ||||
49 | Tobias JELBART (Bendigo & District CC) | Junior Men 15 A | ||||
50 | Jasper GRIFFITHS (Carnegie Caulfield CC) | Junior Men 15 A | ||||
51 | Thomas BRINKLEY (Norwood CC) | Junior Men 15 A | ||||
52 | Nicola MORRIS (Brunswick CC) | Junior Women 15 A | ||||
53 | Freya MILLER (Warrnambool CC) | Junior Women 15 A | ||||
54 | Isla SHAW (Shepparton CC) | Junior Women 15 A | ||||
55 | Cassandra SERVADEI (Blackburn CC) | Junior Women 15 A | ||||
56 | Charvi TANKSALE (Carnegie Caulfield CC) | Junior Women 15 A | ||||
57 | Declan ZHENG (Preston CC) | Junior Boy 13 | ||||
58 | Hamish MCALLISTER (Hawthorn CC) | Junior Boy 13 | ||||
59 | Moser PRETORIUS (Bendigo & District CC) | Junior Boy 13 | ||||
60 | Arie RILEY (Bendigo & District CC) | Junior Boy 13 | ||||
61 | Leroy BARTLETT (Blackburn CC) | Junior Boy 13 | ||||
62 | Albert HUNT-TRUSCOTT (Brunswick CC) | Junior Boy 13 | ||||
63 | Aarav DESAI (Blackburn CC) | Junior Boy 13 | ||||
64 | Fitzy GURTLER (Brunswick CC) | Junior Boy 13 | ||||
65 | Felix ZEMBERI (Blackburn CC) | Junior Boy 13 | ||||
66 | Arav CHAKRAVARTHY (Blackburn CC) | Junior Boy 13 | ||||
67 | Mitchell WEIR (Carnegie Caulfield CC) | Junior Boy 13 | ||||
68 | Julius GATTONE (Carnegie Caulfield CC) | Junior Boy 13 | ||||
69 | Louis GATES (Norwood CC) | Junior Boy 13 | ||||
70 | Henry GRIGG (Blackburn CC) | Junior Boy 13 | ||||
71 | Joel GOOLEY (South Coast CC) | Junior Boy 13 | ||||
72 | Eli VANDER VEEN (Blackburn CC) | Junior Boy 13 | ||||
73 | Benjamin HOLMES (Brunswick CC) | Junior Men 17 B | ||||
74 | Max ANQUETIL (Carnegie Caulfield CC) | Junior Men 17 B | ||||
75 | Lachlan TRENTIN (Brunswick CC) | Junior Men 17 B | ||||
76 | Angus GULLICK (Hobart Wheelers/) | Junior Men 17 B | ||||
77 | Indianna WEIR (Carnegie Caulfield CC) | Junior Girl 11 | ||||
78 | Veronica VANDER VEEN (Blackburn CC) | Junior Girl 11 | ||||
79 | Hayley BAIN (Blackburn CC) | Junior Girl 11 | ||||
80 | Aiden NGUYEN (Preston CC) | Junior Men 15 B | ||||
81 | Arnav CHAKRAVARTHY (Blackburn CC) | Junior Men 15 B | ||||
82 | Elliott BIRNEY (Brunswick CC) | Junior Men 15 B | ||||
83 | Kaeden RYAN (Blackburn CC) | Junior Men 15 B | ||||
84 | Rylan HENKE (Adelaide Hills CC) | Junior Men 15 B | ||||
85 | Isabelle SATURNIN (Carnegie Caulfield CC) | Junior Women 15 B | ||||
86 | Henrietta HUNT-TRUSCOTT (Brunswick CC) | Junior Women 15 B | ||||
87 | Chloe BAIN (Blackburn CC) | Junior Women 15 B | ||||
88 | Gabriella ROJO RODRIGUEZ (Blackburn CC) | Junior Women 15 B | ||||
91 | Paravi TANKSALE (Carnegie Caulfield CC) | Junior Girl 13 | ||||
92 | Jasmine GILL (Brunswick CC) | Junior Girl 13 | ||||
93 | Scarlett STEWART (Alpine CC) | Junior Girl 13 | ||||
94 | Krystal GILL (Brunswick CC) | Junior Girl 13 | ||||
95 | Margot SATURNIN (Carnegie Caulfield CC) | Junior Girl 13 | ||||
96 | Abbey OBRIEN (Blackburn CC) | Junior Girl 13 |