Victorian Interschool Cycling Series Round 1 - ECC Park Provisional
9:31:00 am | 99 | Alex DEMPSTER (UNKNOWN) | ____ | JM | ||
9:31:30 am | 105 | Chloe BAIN (Whitehorse PS) | ____ | JW | ||
9:32:00 am | 106 | Milla BIRD (Caulfield GS) | ____ | JW | ||
9:32:30 am | 107 | Rhea BRAHMANAND (Korowa Anglican Girls) | ____ | JW | ||
9:33:00 am | 108 | Stella DELARDES (St Margaret's Berwick GS) | ____ | JW | ||
9:33:30 am | 109 | Otti GURTLER (St Anthony's PS) | ____ | JW | ||
9:34:00 am | 110 | Sinead KNIGHT (Melba College) | ____ | JW | ||
9:34:30 am | 111 | Alanah LAKE (St Margaret's Berwick GS) | ____ | JW | ||
9:35:00 am | 112 | Charlotte LANG (Siena College) | ____ | JW | ||
9:35:30 am | 113 | Lauren NELSON (St Margaret's Berwick GS) | ____ | JW | ||
9:36:00 am | 114 | Emma OCHOA (Canterbury Girls' SC) | ____ | JW | ||
9:36:30 am | 115 | Audrey PRITCHARD (St Margaret's Berwick GS) | ____ | JW | ||
9:37:00 am | 116 | Zoe ROBINSON (Caulfield GS) | ____ | JW | ||
9:37:30 am | 117 | Charvi TANKSALE (Wesley College) | ____ | JW | ||
9:38:00 am | 118 | Ella VIMPANI (Mount Waverley SC) | ____ | JW | ||
9:38:30 am | 119 | Marina WIJEYESINGHE (Caulfield GS) | ____ | JW | ||
9:46:30 am | 1 | Jake ABELA (St Kevin’s College) | ____ | JM | ||
9:47:00 am | 2 | Max ANQUETIL (Brighton SC) | ____ | JM | ||
9:47:30 am | 3 | Lachlan BARKER (Caulfield GS) | ____ | JM | ||
9:48:00 am | 4 | Sam BARLOW (Scotch College CT) | ____ | JM | ||
9:48:30 am | 5 | Ned BEATON (Kingswood) | ____ | JM | ||
9:49:00 am | 6 | Lewis BIRD (St Kevin’s College) | ____ | JM | ||
9:49:30 am | 7 | Kelly BISCHOFF (Trinity GS) | ____ | JM | ||
9:50:00 am | 8 | Thomas BLAIR (Trinity GS) | ____ | JM | ||
9:50:30 am | 9 | Jackson BLOCK (Tarneit Rise PS) | ____ | JM | ||
9:51:00 am | 10 | Luke BODLE (Scotch College CT) | ____ | JM | ||
9:51:30 am | 11 | Ewan BROWN (Kilvington GS) | ____ | JM | ||
9:52:00 am | 12 | Ewan BROWN (Trinity GS) | ____ | JM | ||
9:52:30 am | 13 | Ethan CATLIN (Strathmore SC) | ____ | JM | ||
9:53:00 am | 14 | Ren-Hao CHAN (Trinity GS) | ____ | JM | ||
9:53:30 am | 15 | Evan CHEN (St Kevin’s College) | ____ | JM | ||
9:54:00 am | 16 | Nathan CHURCH (Brentwood SC) | ____ | JM | ||
9:54:30 am | 17 | Olly CLEMENTS (Haileybury) | ____ | JM | ||
9:55:00 am | 18 | Matthew COSTANZO (St Kevin’s College) | ____ | JM | ||
9:55:30 am | 19 | Oliver CRESWELL (Scotch College CT) | ____ | JM | ||
9:56:00 am | 20 | Luke DE VALLE (Caulfield GS) | ____ | JM | ||
10:00:30 am | 21 | Oliver DEACON (Caulfield GS) | ____ | JM | ||
10:01:00 am | 22 | Alex DEARING (Haileybury) | ____ | JM | ||
10:01:30 am | 23 | Oliver DENNIS (Drouin SC) | ____ | JM | ||
10:02:00 am | 24 | Aarav DESAI (Laburnum PS) | ____ | JM | ||
10:02:30 am | 25 | Harmann DHIMAN (Caulfield GS) | ____ | JM | ||
10:03:00 am | 26 | Declan DIMATTINA (Xavier College) | ____ | JM | ||
10:03:30 am | 27 | Oscar DOWLING (St Kevin’s College) | ____ | JM | ||
10:04:00 am | 28 | Loke EGEDE-POULSEN (Mentone GS) | ____ | JM | ||
10:04:30 am | 29 | Lachlan ERMERT (Caulfield GS) | ____ | JM | ||
10:05:00 am | 30 | Antonio FERRARO (St Kevin’s College) | ____ | JM | ||
10:05:30 am | 31 | Raphael GARRIOCK (Trinity GS) | ____ | JM | ||
10:06:00 am | 32 | Roy GEARY (Vermont SC) | ____ | JM | ||
10:07:00 am | 34 | Edward GOH (Camberwell GS) | ____ | JM | ||
10:07:30 am | 35 | Zachary GRAVES (Scotch College CT) | ____ | JM | ||
10:08:00 am | 36 | Sam GREEN (Toorak PS) | ____ | JM | ||
10:08:30 am | 37 | Matthew GROLLO (Trinity GS) | ____ | JM | ||
10:09:00 am | 38 | Samuel HANNEBERRY (Toorak PS) | ____ | JM | ||
10:09:30 am | 39 | Jacob HARDY (Trinity GS) | ____ | JM | ||
10:10:00 am | 40 | Ewan HEALY (Caulfield GS) | ____ | JM | ||
10:15:30 am | 41 | Jimmy HILTON (Trinity GS) | ____ | JM | ||
10:16:00 am | 42 | Robert KEGELE (St Kevin’s College) | ____ | JM | ||
10:16:30 am | 43 | Rohan KELSEY (Scotch College CT) | ____ | JM | ||
10:17:00 am | 44 | Omer KIRMIZI (Morang South) | ____ | JM | ||
10:17:30 am | 45 | Thomas KLEBANOWSKI (Camberwell GS) | ____ | JM | ||
10:18:00 am | 46 | Cameron LAKE (St Margaret's Berwick GS) | ____ | JM | ||
10:18:30 am | 47 | Levi LAM (Caulfield GS) | ____ | JM | ||
10:19:00 am | 48 | Xavier LANG (St Kevin’s College) | ____ | JM | ||
10:19:30 am | 49 | Jonnie LE (Scotch College CT) | ____ | JM | ||
10:20:00 am | 50 | Frank LI (Caulfield GS) | ____ | JM | ||
10:20:30 am | 51 | Jason LI (Camberwell GS) | ____ | JM | ||
10:21:00 am | 52 | Dominic LING (Trinity GS) | ____ | JM | ||
10:21:30 am | 53 | Nicholas LOWRIE (Osborne PS) | ____ | JM | ||
10:22:00 am | 54 | Ivan LUK (Scotch College CT) | ____ | JM | ||
10:22:30 am | 55 | Bradley MAJMAN (Caulfield GS) | ____ | JM | ||
10:23:00 am | 56 | Archie MARTIN (Stella Maris Primary School) | ____ | JM | ||
10:23:30 am | 57 | Hamish MCALLISTER (Camberwell South PS) | ____ | JM | ||
10:24:00 am | 58 | Taj MITCHELL (Caulfield GS) | ____ | JM | ||
10:24:30 am | 59 | Mikayle NEWAZ (Caulfield GS) | ____ | JM | ||
10:25:00 am | 60 | Thomas NOONAN (St Kevin’s College) | ____ | JM | ||
10:30:30 am | 61 | Thomas NUGENT (St Kevin’s College) | ____ | JM | ||
10:31:00 am | 62 | Barnaby OLIVE (St Kevin’s College) | ____ | JM | ||
10:31:30 am | 63 | Ryan PEOPLES (Brighton SC) | ____ | JM | ||
10:32:00 am | 64 | Tyler POLLOCK (Caulfield GS) | ____ | JM | ||
10:32:30 am | 65 | Tallis PRITCHARD (St Margaret's Berwick GS) | ____ | JM | ||
10:33:00 am | 66 | James ROBINSON (St Kevin’s College) | ____ | JM | ||
10:33:30 am | 67 | William ROBINSON (St Kevin’s College) | ____ | JM | ||
10:34:00 am | 68 | Yves ROLLO (St Kevin’s College) | ____ | JM | ||
10:34:30 am | 69 | Frank ROODENBURG (Camberwell GS) | ____ | JM | ||
10:35:00 am | 70 | Kaeden RYAN (Caulfield GS) | ____ | JM | ||
10:35:30 am | 71 | Daniel SHINE (De La Salle College) | ____ | JM | ||
10:36:00 am | 72 | Kane SHUM (Scotch College CT) | ____ | JM | ||
10:36:30 am | 73 | Nicholas SMENDA (St Kevin’s College) | ____ | JM | ||
10:37:00 am | 74 | Harris SONG (Scotch College CT) | ____ | JM | ||
10:37:30 am | 75 | James STAMP (Koonung SC) | ____ | JM | ||
10:38:00 am | 76 | Augustine TAN (Camberwell GS) | ____ | JM | ||
10:38:30 am | 77 | Oliver THOMAS (Caulfield GS) | ____ | JM | ||
10:39:00 am | 78 | Leonidas TIRAS (Camberwell GS) | ____ | JM | ||
10:39:30 am | 79 | Ben TISO (Trinity GS) | ____ | JM | ||
10:40:00 am | 80 | Hugh TON (Trinity GS) | ____ | JM | ||
10:45:30 am | 81 | Matthew TRYTELL (Caulfield GS) | ____ | JM | ||
10:46:00 am | 82 | Rupert VASS (Scotch College CT) | ____ | JM | ||
10:46:30 am | 83 | Jayden VELU (Carnegie Caulfield Club) | ____ | JM | ||
10:47:00 am | 84 | Hayden VIMPANI (Mount Waverley SC) | ____ | JM | ||
10:47:30 am | 85 | Austin WELLS (Trinity GS) | ____ | JM | ||
10:48:00 am | 86 | Alex WHITE (Brighton GS) | ____ | JM | ||
10:48:30 am | 87 | Beau WOODFORD (Caulfield GS) | ____ | JM | ||
10:49:00 am | 88 | Benjamin WOODS (Wantirna SC) | ____ | JM | ||
10:49:30 am | 89 | Joshua WOODS (Wantirna SC) | ____ | JM | ||
10:50:00 am | 90 | Jayden WU (Scotch College CT) | ____ | JM | ||
10:50:30 am | 91 | Daniel XIANG (Trinity GS) | ____ | JM | ||
10:51:00 am | 92 | Angus YEOH (Caulfield GS) | ____ | JM | ||
10:51:30 am | 93 | Tim YEOW (Camberwell GS) | ____ | JM | ||
10:52:00 am | 94 | Massimo ZANDONA (Scotch College CT) | ____ | JM | ||
10:52:30 am | 95 | Fan ZHOU (Caulfield GS) | ____ | JM | ||
10:53:00 am | 96 | Felix ZHOU (Caulfield GS) | ____ | JM | ||
10:53:00 am | 98 | Nicholas YEOH (Caulfield GS) | ____ | JM | ||
10:53:30 am | 97 | Maximilian ZHOU (Scotch College CT) | ____ | JM | ||
10:54:30 am | 100 | Frank O’MAHONY (St Kevin’s College) | ____ | JM | ||
10:55:00 am | 101 | Nathaniel CARTER (St Kevin’s College) | ____ | JM | ||
10:55:30 am | 102 | Lucas O’CALLAGAHAN (St Kevin’s College) | ____ | JM | ||
10:56:00 am | 103 | Kane SHUM (UNKNOWN) | ____ | JM | ||
11:10:30 am | 175 | Talia APPLETON (John Monash Science School) | ____ | SW | ||
11:11:00 am | 176 | Zoe GERRAND (Caulfield GS) | ____ | SW | ||
11:11:30 am | 177 | Ella KERR (Carey Baptist GS) | ____ | SW | ||
11:12:00 am | 178 | Mia WILLIAMS (St Leonards) | ____ | SW | ||
11:30:30 am | 125 | Arya AMINAZAD (Camberwell GS) | ____ | SM | ||
11:31:00 am | 126 | Ajayan ANANTHAPAVAN (Camberwell GS) | ____ | SM | ||
11:31:30 am | 127 | Zach ANQUETIL (Brighton SC) | ____ | SM | ||
11:32:00 am | 128 | William ASHLEY (Scotch College CT) | ____ | SM | ||
11:32:30 am | 129 | Roland BALINT (Northcote HS) | ____ | SM | ||
11:33:00 am | 130 | Jamie BLACKBURN (Trinity GS) | ____ | SM | ||
11:33:30 am | 131 | Noah BROWELL (Knights of suburbia) | ____ | SM | ||
11:34:00 am | 132 | Finn BUCKETT (Scotch College CT) | ____ | SM | ||
11:34:30 am | 133 | Will BUTTERFIELD (St Kevin’s College) | ____ | SM | ||
11:35:00 am | 134 | Ned CHESLER (Camberwell GS) | ____ | SM | ||
11:35:30 am | 135 | Michael CHEUNG (Camberwell GS) | ____ | SM | ||
11:36:00 am | 136 | John CORNWELL (St Kevin’s College) | ____ | SM | ||
11:36:30 am | 137 | William CRESWELL (Scotch College CT) | ____ | SM | ||
11:37:00 am | 138 | Harry CROMPTON (Scotch College CT) | ____ | SM | ||
11:37:30 am | 139 | Aren DOSSER (Camberwell GS) | ____ | SM | ||
11:38:00 am | 140 | Ashley DOWLER (Blackburn HS) | ____ | SM | ||
11:38:30 am | 141 | Alec DRAKE (Trinity GS) | ____ | SM | ||
11:39:00 am | 142 | Bailey FLORENCE (St Kevin’s College) | ____ | SM | ||
11:39:30 am | 143 | Gabriel GARRIOCK (Trinity GS) | ____ | SM | ||
11:40:00 am | 144 | Marco GIAMPA (Brighton SC) | ____ | SM | ||
11:50:30 am | 145 | Jamieson GRAVES (Scotch College CT) | ____ | SM | ||
11:51:00 am | 146 | Keelan HALE (Camberwell GS) | ____ | SM | ||
11:51:30 am | 147 | Samuel HARRIS (Caulfield GS) | ____ | SM | ||
11:52:00 am | 148 | Nicholas JOHNSON (Caulfield GS) | ____ | SM | ||
11:52:30 am | 149 | Alexander JONES (Scotch College) | ____ | SM | ||
11:53:00 am | 150 | Lucas JOY (Caulfield GS) | ____ | SM | ||
11:53:30 am | 151 | Nicholas KOPPELMAN (Camberwell GS) | ____ | SM | ||
11:54:00 am | 152 | Robert LARCHER (St Kevin’s College) | ____ | SM | ||
11:54:30 am | 153 | Andrew LIU (Trinity GS) | ____ | SM | ||
11:55:00 am | 154 | Jack MAXWELL-DAVIS (Scotch College CT) | ____ | SM | ||
11:55:30 am | 155 | Alec MCDOUGALL (Camberwell GS) | ____ | SM | ||
11:56:00 am | 156 | Lachie MCINNES (Camberwell GS) | ____ | SM | ||
11:56:30 am | 157 | Duc NGUYEN (Trinity GS) | ____ | SM | ||
11:57:00 am | 158 | Darcy NORMAN (Camberwell GS) | ____ | SM | ||
11:57:30 am | 159 | Joshua PUNAY (Koonung SC) | ____ | SM | ||
11:58:00 am | 160 | Oliver RALEIGH (Fitzroy HS) | ____ | SM | ||
11:58:30 am | 161 | Joshua ROBINSON (St Kevin’s College) | ____ | SM | ||
11:59:00 am | 162 | Luke RYAN (Camberwell GS) | ____ | SM | ||
11:59:30 am | 163 | David SANDBERG (Northcote HS) | ____ | SM | ||
12:00:00 pm | 164 | Kyle SCHEER (Camberwell GS) | ____ | SM | ||
12:00:30 pm | 165 | Logan TAPLIN (Camberwell GS) | ____ | SM | ||
12:01:00 pm | 166 | Darcy VARGHESE (Trinity GS) | ____ | SM | ||
12:01:30 pm | 167 | Ryan WABL (Scotch College CT) | ____ | SM | ||
12:02:00 pm | 168 | Jordy WALTON (Whitefriars College) | ____ | SM | ||
12:02:30 pm | 169 | Jake WRIGHT (Blackburn SC) | ____ | SM | ||
12:03:00 pm | 170 | Oscar XIE (Trinity GS) | ____ | SM | ||
12:03:00 pm | 171 | Xavier KOKAI (Tarneit Rise PS) | ____ | SM | ||
12:03:30 pm | 33 | Sam GELDARD (Trinity GS) | ____ | SM |