2022 Cycle Sunshine Coast NRS Women Provisional
8:31:00am | SUS | Sydney Uni Staminade Women's Cycling Team | ____ | |||
71 | Georgia WHITEHOUSE | |||||
72 | Keira WILL | |||||
73 | Lillee POLLOCK | |||||
8:34:00am | SFS | StepFWD Women's Cycling | ____ | |||
81 | Rose VASSEL | |||||
83 | Belinda BAILEY | |||||
84 | Odette LYNCH | |||||
85 | Kirsty DEACON | |||||
8:37:00am | CP2 | Composite 2 | ____ | |||
127 | Marion MUNDT | |||||
128 | Nicole OH | |||||
129 | Jessica PRATT | |||||
8:40:00am | GRT | Giant Racing Team | ____ | |||
41 | Claire BATTLE | |||||
42 | Hayley JONES | |||||
43 | Sophie MALOWIECKI | |||||
44 | Lauren THOMAS | |||||
125 | Steph HIBBURT | |||||
8:43:00am | CDF | Cycling Development Foundation | ____ | |||
31 | Savannah COUPLAND | |||||
32 | Lucie FITYUS | |||||
33 | Emma PRATT | |||||
34 | Hannah SEELIGER | |||||
35 | Mackenzie COUPLAND | |||||
8:46:00am | BRT | Butterfields Racing Team | ____ | |||
51 | Ella SIMPSON | |||||
52 | Katelyn NICHOLSON | |||||
53 | Emily FOWLER | |||||
56 | Josie PEPPER | |||||
8:49:00am | WRP | The Womens Racing Project | ____ | |||
61 | Cynthia TAYLOR | |||||
62 | Jessa FRANCIS | |||||
63 | Mia HAYDEN | |||||
64 | Shaylee JOHNSTON | |||||
66 | Quinn FINDLAY | |||||
8:52:00am | CP1 | Composite 1 | ____ | |||
121 | Ruth CORSET | |||||
122 | Caitlin CORSET | |||||
123 | Mia WILLIAMS | |||||
124 | Amelia Rose WATKINSON | |||||
8:55:00am | ARA | ARA Pro racing Sunshine Coast | ____ | |||
1 | Danielle DE FRANCESCO | |||||
2 | Sophie EDWARDS | |||||
3 | Rachael WALES | |||||
4 | Alisha WELLS | |||||
5 | Cassia BOGLIO | |||||
6 | Isabelle CARNES | |||||
8:58:00am | KOS | Knights of Suburbia Racing | ____ | |||
11 | Emily WATTS | |||||
12 | Katie BANERJEE | |||||
13 | Keely BENNETT | |||||
14 | Georgie HOWE | |||||
15 | Celestine SMITH | |||||
9:01:00am | ITM | InForm TMX MAKE | ____ | |||
21 | Ella BLOOR | |||||
23 | Lucie STEWART | |||||
24 | Matilda RAYNOLDS | |||||
25 | Eloise SANDOW | |||||
26 | Felicity WILSON-HAFFENDEN |