2021 QRTS Round 1 Stage 2: Team Time Trial Provisional
11:00:00am | ARA | ARA Pro Racing Sunshine Coast | ____ | |||
1 | Alistair DONOHOE | |||||
2 | Ryan THOMAS | |||||
3 | Declan TREZISE | |||||
4 | Sebastian BARRETT | |||||
5 | Daniel DI DOMENICO | |||||
6 | Angus LYONS | |||||
7 | Oli STENNING | |||||
8 | Zack GILMORE | |||||
11:04:00am | ALT | Altitude Cycling p/b Allsports Physiotherapy | ____ | |||
11 | Stephen RASHLEIGH | |||||
12 | James HEPBURN | |||||
13 | Thomas WOOD | |||||
14 | Will GEORGESON | |||||
15 | Sean MORAN | |||||
16 | Soul LOVE | |||||
11:08:00am | C9I | Cobra9 Intebuild Elite Team | ____ | |||
22 | Cahn BUTLER | |||||
23 | Rhys ROWBOTHAM | |||||
26 | Ryan CAVANAGH | |||||
27 | Carter BETTLES | |||||
28 | Jordan MATTERS | |||||
29 | David EDWARDS | |||||
11:12:00am | BET | Balmoral Elite Team | ____ | |||
31 | Tanner GILMOUR | |||||
32 | Ephraim MARTENSON | |||||
33 | Bailey SWAN | |||||
34 | Ben ANDREWS | |||||
35 | Matson MCADAM | |||||
36 | Connor ERASMUS | |||||
11:16:00am | A1G | A1 Glass - Done & Dusted | ____ | |||
43 | Greg TURNER | |||||
44 | Connor DAVIES | |||||
45 | Callum DOLBY | |||||
46 | Jonathon NOBLE | |||||
48 | David MELVILLE | |||||
49 | Matt BOYS | |||||
11:20:00am | TCR | Taylor Cycles Racing | ____ | |||
52 | Andrew MACKENZIE | |||||
53 | Seb PLANT | |||||
54 | Jayden BURGESS | |||||
56 | Jack MCKINSTRY | |||||
57 | Harry SALES | |||||
58 | Hugo THOMPSON | |||||
11:24:00am | SCC | Sunshine Coast CC | ____ | |||
61 | Ryan MARSH | |||||
62 | Gilbert FANCOURT | |||||
63 | Sam VOLKERS | |||||
65 | Mathew EATON | |||||
66 | Lincoln GILDING | |||||
67 | Indiabeau LABORIE | |||||
68 | Jason FORD | |||||
11:28:00am | GCC | Gold Coast CC Elite | ____ | |||
71 | Simon TYRELL | |||||
72 | Adam BEMROSE | |||||
73 | Kane RICHARDS | |||||
74 | Connor REARDON | |||||
75 | Riley FLEMING | |||||
76 | Jesse EWART | |||||
11:32:00am | TAP | Tandem Co x Attaquer Pro Cycling | ____ | |||
81 | James PANIZZA | |||||
82 | Harley MOORE | |||||
84 | Damien VESSLEY | |||||
85 | Brendon BRAUER | |||||
86 | Mathew LAMBERT | |||||
87 | Joseph PERKINS | |||||
89 | Tom COATES | |||||
11:36:00am | FTP | Futuro x Tandem Co Cycling | ____ | |||
91 | Scott DUNCAN | |||||
92 | Conor WATSON | |||||
93 | Sutton HENNING | |||||
94 | Mitchell YARDE | |||||
96 | Finn WALSH | |||||
97 | Haddon KILMARTIN | |||||
98 | Matthew ASHWORTH | |||||
99 | Kurt TOZER | |||||
11:44:00am | HWC | Hamilton Wheelers Elite Team p/b Joseph Hughes Accountants | ____ | |||
101 | Tsen Ren BAO | |||||
102 | Harvey MCINTOSH | |||||
103 | Liam BRADLEY | |||||
104 | Gary ERNST | |||||
11:48:00am | NCM | NCMG CRITERION | ____ | |||
111 | Nick PEDLER | |||||
112 | William PENDER | |||||
113 | Lachlan MILLER | |||||
114 | Brent REES | |||||
115 | Xander GRIFFITHS | |||||
116 | Sam HORAN | |||||
117 | Ryan KNIGHT | |||||
11:52:00am | CP1 | Composite Team 1 | ____ | |||
121 | Zac MARSHALL | |||||
122 | Michael RICE | |||||
123 | Matthew RICE | |||||
124 | Tyler TOMKINSON | |||||
125 | Liam WALSH |